Sprzedaż wózków widłowych

Posiadamy szerokie portfolio wózków widłowych, używanych i nowych do sprzedaży. Wszystkie uznane marki w wielu konfiguracjach, wszystkie w umiarkowanych cenach i niedługimi czasami realizacji zlecenia.

Szukasz wózka do swojej firmy Zadzwoń i zapytaj, dobierzemy urządzenie do Twoich potrzeb.

605 976 428

wózki widłowe sprzedaż

 

Akumulatorowe wózki widłowe – opcja która odmienia oblicze przemysłu.

Sprzęt taki jak elektryczne, akumulatorowe wózki widłowe jest opcją normalną dla wielkich i średnich hal magazynowych, a nawet dla obiektów takich jak hale produkcyjne. Mowa tu dokładnie o tym, że maszyna bez silnika spalinowego jest opcją idealną dla obiektu zamkniętego, bo użycie takiego sprzętu, to mniej problemów z wietrzeniem hali magazynowej. Osprzęt taki jak te wózki będzie opcją częściej wybieraną do magazynów, hal produkcyjnych i placów przed fabrykami, bo wydajność tego typu sprzętu rośnie z biegiem lat, czyli akumulatory takich wózków stają się lżejszymi i wydajniejszymi. Rzecz jasna z roku na rok ta zmiana jest zazwyczaj niewielką, ale po pięciu lub po siedmiu latach czas pracy takiego akumulatorowego wózka widłowego znacząco się wydłuża i dlatego wózki zasilane silnikami spalinowymi powoli stają się przeżytkiem, ze względu na to, że ich użycie w przestrzeni zamkniętej jest problematyczne, a koszty eksploatacji tych maszyn rosną. Inaczej wygląda to z wózkami akumulatorowymi. Ich parametry się polepszają i podobnie jest jeśli chodzi o samo ładowanie ich akumulatorów. Jakiś czas temu ładowanie musiało potrwać, ale obecnie istnieją szybkie ładowarki, które naładują akumulator od zera do dziewięćdziesięciu procent w jakieś piętnaście minut. Tego typu plus jest ważny, bo takie ładowanie jest równie ekspresowe co standardowe tankowanie. Ważny jest też koszt takiego ładowania, a jest on bardzo niski i dlatego dość wielu ekspertów sądzi, że wózki widłowe zasilane butlą gazową znikną z okolic zakładów produkcyjnych i magazynów za jakieś kilkanaście lat. Taka przyszłość jest opcją pewną, ale to też dobra przyszłość, bo takie elektryczne wózki widłowe są przyjazne i dzięki nim polepsza się jakość powietrza. Istotnym jest też i to, że ich ewolucja jest też ewolucją samochodów elektrycznych i akumulatorowych kosiarek do trawy, czyli jest to upowszechnianie się sprzętów elektrycznych zasilanych akumulatorowe, które polepszają jakość powietrza w sporych miastach. Zdaniem wielu ekspertów te opcje zdominują świat motoryzacji i różnego rodzaju maszyn sanitarnych, bo prąd do ich napędzenia można wytworzyć nawet z promieniowania słonecznego.

 

Wózki widłowe, wózki paletowe, elektryczne i spalinowe, sprzedaż, wynajem, części zamienne oraz serwis. Specjalizujemy się w takich markach jak Linde, Toyota, Jungheinrich.
Wózki widłowe możemy dostarczyć na miejsce wskazane przez Ciebie – Słupsk, Ustka, Lębork, Bytów, Sławno, Koszalin, Darłowo, Miastko. Szczegóły znajdziesz z zakładce wynajem wózków widłowych.