wózki paletowe

wózki paletowe
Sprzedajemy wózki paletowe. Wózki widłowe są znane prawdopodobnie każdemu. Kojarzymy je z magazynów i miejsc budowy, gdzie transportują towar ułożony na paletach. Niektóre, szczególnie całkiem dobrze prosperujące spółki kupują nowe widlaki wózki paletowe, innym pozostają wózki używane paletowe. Spotykamy je w wielu formach i rodzajach. Generalnie można by podzielić je na wózki elektryczne, gazowe i spalinowe. Serwis wózków widłowych jest sprawą dość istotną, a natomiast w wielu wypadkach zaniedbywaną. Maszyny tego rodzaju, jakim są wózki paletowe (a najbardziej te eksploatowane na wymagającym podłożu) wymagają specjalnej opieki i regularnej konserwacji – zwłaszcza, jeśli chodzi o wózki widłowe używane. Niestety mężczyźni i kobiety użytkujące sprzęt nie w każdej sytuacji przestrzegają odpowiedniej ich konserwacji i oględzin, w ogromnej liczbie przypadków również nie posiadają na to czasu. To duży błąd, który popełniany mści się w postaci większych wydatków – bowiem, części do wózków widłowych nie są rzeczą tanią, na którą można sobie pozwolić często. Wózek widłowy wymaga odpowiednich uprawnień do prowadzenia – swego typu licencji robionej na kursie operatora wózków widłowych. Dlatego prowadzone są odpowiednie szkolenia tego typu. Kurs wózki widłowe pozwala na odpowiednie przygotowanie i nabycie umiejętności przyszłemu kierowcy. Osobną kategorią – ale wręcz niezbędną do pomocy w hurtowniach jest paleciak, czyli wózek paletowy. To popularna nazwa urządzenia, które zwykłe w indywidualnej budowie pomaga konwertować miejsce ułożenia palet z ciężkim towarem. Nie trzeba ich rozładowywać – wózek paletowy jest wtedy zbawienny.

wózki paletowe

Wózki widłowe, wózki paletowe, elektryczne i spalinowe, sprzedaż, wynajem, części zamienne oraz serwis. Specjalizujemy się w takich markach jak Linde, Toyota, Jungheinrich.
Wózki widłowe możemy dostarczyć na miejsce wskazane przez Ciebie – Słupsk, Ustka, Lębork, Bytów, Sławno, Koszalin, Darłowo, Miastko. Szczegóły znajdziesz z zakładce wynajem wózków widłowych.