Wynajem wózków widłowych

„Potrzebujesz wynajmu wózka widłowego?” „Zadzwoń i zapytaj o najkorzystniejsze warunki dla Ciebie” 605 976 428

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem wózków widłowych. Zapewniamy transport do 200km od Słupska.

Elastyczna formuła umożliwia wypożyczenie maszyn na dzień, dwa ale i na miesiąc i dłużej.

Naszą przewagą jest dostępność wózka o udźwigu 8 ton marki Linde.

Wynajem krótkoterminowy skierowany jest do osób, firm, które nie planują inwestycji we własne urządzenia a potrzebują wsparcia specjalistycznego sprzętu z zakresu udźwigu od 1,5t do 8t. w sytuacjach takich jak:

  • awaria własnego sprzętu
  • okresowe prace

Wynajem długoterminowy posiada wiele zalet,

  • stały koszt podatkowy oraz stała opłata dla firmy
  • jedna umowa z jednym dostawcą
  • ciągłość pracy wózków
  • najlepsze, najbardziej nowoczesne urządzenia dla Twojej firmy

„Potrzebujesz wynajmu wózka widłowego?” „Zadzwoń i zapytaj o najkorzystniejsze warunki dla Ciebie” 605 976 428

Wózki widłowe oraz ich wynajem. Wózki widłowe są ogromną dla nas pomocą. Co jednak mamy zrobić gdy jest on nam potrzebna bardzo rzadko? Nasza firma zajmuje się sprzedażą, naprawą wózków widłowych, ale też mamy w swojej ofercie również możliwość ich wynajmu (najem, wynajem, wypożyczenie wózka widłowego). Niestety człowiek sam nie poradzi sobie z wszystkimi zadania i czasem jest wręcz zmuszony do skorzystania z różnego rodzaju maszyn. Podobnie jest w tym przypadku. Przypuśćmy, że nasza firma otrzymuje duże jednorazowe zlecenie. Czy warto w takim przypadku będzie ponosić duże koszty związane z kupnem choćby używanego wózka widłowego? Nie lepiej wynająć go od nas. Wózki widłowe są obecnie ogólnodostępnym sprzętem, który można również wynająć. Często taki wynajem może zaoszczędzić sporo naszego czasu małym kosztem.

 

Wózki widłowe, wózki paletowe, elektryczne i spalinowe, sprzedaż, wynajem, części zamienne oraz serwis. Specjalizujemy się w takich markach jak Linde, Toyota, Jungheinrich.
Wózki widłowe możemy dostarczyć na miejsce wskazane przez Ciebie – Słupsk, Ustka, Lębork, Bytów, Sławno, Koszalin, Darłowo, Miastko. Szczegóły znajdziesz z zakładce wynajem wózków widłowych.